TREC Creatine Micronized 200 Mesh

  • Wzrost masy mięśniowej
  • Zwiększona wytrzymałość
  • Siła podczas treningu
  • Energia i witalność

Pamiętaj, że podczas treningu potrzeba jest Ci dodatkowa porcja energii, która pozwoli na wykonanie tych najcięższych i ostatnich powtórzeń. Takie wsparcie oferuje bogaty w kreatynę produkt TREC Creatine Micronized 200 Mesh.

już od 11,00 zł
11,00 zł
11,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

TREC Creatine Micronized 200 MESH to kreatyna charakteryzująca się farmaceutyczną jakością i bardzo dobrą wchłanialnością. Produkt ma w założeniu zwiększać wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Kreatyna, odgrywa kluczową rolę w wytwarzaniu energii dla pracujących mięśni, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w kulturystyce i innych sportach siłowych. Dzięki obecności kreatyny ATP jest resyntetyzowane szybciej, co umożliwia mięśniom wzrost siły i wytrzymałości, a co za tym idzie adaptacja do nowych obciążeń treningowych następuje szybciej. 

TREC Creatine Micronized 200 MESH podnosi uwodnienie komórek mięśniowych, czyli powoduje ich pęcznienie. W wyniku następuje wzrost masy mięśniowej.*

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.  

Widoczność Tabeli z Składnikami Tak

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...