TREC CM3 1250 Cap

  • Maksymalna energia i siła
  • 100% jabłczanu kreatyny
  • Doskonała przyswajalność
  • Lepsze wyniki

Szukasz preparatu, który skutecznie poprawi Twoje wyniki treningowe? Jeśli w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie sportowej liczą się siła i szybkość, lub zależy Ci na budowaniu wysokiej jakości twardych mięśni to z pewnością powinieneś sięgnąć po CM3.

już od 24,00 zł
24,00 zł
24,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

TREC CM3 1250 ma niezwykle wysoki potencjał ergogeniczny i sprzyjający syntezie białek. Wszystko dzięki udoskonalonej formule kreatyny. Produkt to w 100% jabłczan kreatyny w formie odpowiadającej Tobie najbardziej - proszku, kapsułek czy shotów. 

Stosowanie produktu ma za zadanie zwiększyć wydolność treningową i spowodować poprawę uzyskiwanych rezultatów. Składniki zawarte w TREC CM3 1250 powodują wzrost masy mięśniowej i przyśpieszają regenerację potreningową. Dzięki wysokiej biodstępności, produkt szybciej wchłania się do krwiobiegu.

TREC CM3 1250 to preparat dla wszystkich tych, którzy chcą wykorzystać trening na 100%.*

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.  

Widoczność Tabeli z Składnikami Tak

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...