TREC Clenburexin

  • Redukcja
  • Modelowanie sylwetki
  • Pomoc w walce z nadwagą
  • Energia

Czy czujesz się wyczerpany podczas wysiłku? TREC Clenburexin odmieni Twój trening nie do poznania! To idealny suplement, który poruszy i spali zbędny tłuszcz!

już od 56,00 zł
56,00 zł
56,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

TREC Clenburexin to specjalna kompozycja efektywnych składników przyśpieszających redukcję masy ciała. Produkt został opracowany tak, aby w maksymalnym stopniu wspomóc organizm w walce z nadwagą i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym, zwiększa tempo przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco. 

TREC Clenburexin wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki zarówno u osób aktywnych jak i prowadzących siedzący tryb życia.

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.  

Widoczność Tabeli z Składnikami Tak

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...