OLIMP Thermo Speed Hardcore 120cap

  • Spalacz tłuszczu
  • Kontrola masy ciała
  • Wytrzymałość
  • Lepszy metabolizm

Czy wiesz, że OLIMP Thermo Speed Hardcore to wysoka zawartość składników termogenicznych? Dlatego jest idealnym spalaczem dla wszystkich hardcorowych sportowców.

73,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

OLIMP Thermo Speed Hardcore to jeden z najbardziej skutecznych spalaczy tłuszczu. Produkt ma za zadanie wspierać redukcję tkanki tłuszczowej w możliwie najszybszym tempie. Produkt aktywuje dwa najważniejsze mechanizmy odpowiedzialne za szczególnie efektywne uwalnianie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej organizmu- podwyższenie tempa metabolizmu i zwiększenie podstawowej przemiany energii, a także nasilenie procesu lipolizy i intensyfikacja wykorzystania jej produktów.

Nowoczesna kompozycja OLIMP Thermo Speed Hardcore ma za zadanie ułatwienie kontroli masy ciała. Spalacz, zaprojektowany specjalnie dla najwytrwalszych i najbardziej hardcorowych sportowców, ma zwiększyć wytrzymałość treningową oraz ułatwić pozbycie się nadmiaru wody podskórnej.

Jako, że jest to wersja hardcore, zaleca się ostrożność w stosowaniu.*

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.  

Widoczność Tabeli z Składnikami Tak

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...