Power of Nature Acetyl L-Carnitine

  • Pomaga zredukować zmęczenie i stres
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • Przycznia się do zwiększenia wydolności organizmu
  • Przyczynia się do stabilizacji poziomu testosteronu

Power of Nature Acetyl L-Carnitine - wspomaga redukcję stresu i zmęczenia, wpływa na poprawę pamięci i koncentracji. Dodatkowo chroni system sercowo-naczyniowy. Twoje ciało tego wymaga!

79,00 zł

69,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

W SPORCIE 
Wspomaga zwiększenie poziomu energii dzięki podniesieniu intensywności metabolizmu w tkance mózgowej o około 20%, zaś pobierania glukozy przez neurony nawet o 50%. Mając bezpośredni wpływ na poziom dopaminy skutecznie może łagodzić stany chronicznego zmęczenia, niwelować wywołany zmęczeniem brak motywacji do działania. 
Optymalizując endogenną produkcję testosteronu oraz mając pozytywny wpływ na ilość receptorów androgenowych wpływa na stabilizację poziom testosteronu, co skutkuje zwiększeniem siły mięśni, oddaleniem momentu zmęczenia i poprawą ogólnej witalności. 
Obniżenie poziomu kortyzolu uzyskane dzięki suplementacji ALC polepsza wrażliwość insulinową tkanek, ogranicza lipogenezę i ma bezpośredni wpływ na kompozycję sylwetki.
DLA ZDROWIA 
Wsparcie pamięci i zdolności poznawczych poprzez zwiększenie syntezy acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiadającego za szybkość przetwarzania informacji przez mózg. Ma to bezpośredni wpływ na zdolność zapamiętywania i efektywnego uczenia się. 
Pomaga w redukcji chronicznego zmęczenia dzięki stymulacji wydzielania norepinefryny oraz serotoniny. 
Wspomaga pracę serca poprzez wpływ na poziom kardiolipiny - substancji odgrywającej istotną rolę w łańcuchu oddechowym oraz redukowanie uszkodzeń erytrocytów oraz błon komórek naczyń krwionośnych w wyniku działania wolnych rodników. 
DLA URODY 
Wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej dzięki zwiększeniu wrażliwości tkanek na insulinę, dzięki czemu transport makroskładników do komórek jest bardziej efektywny, co przekłada się na lepsze ich wykorzystanie w celach energetycznych i zmniejsza ryzyko odłożenia się nadmiaru w postaci rezerw tłuszczu. 
Opóźnienie procesów starzenia się dzięki ograniczaniu uszkodzeń DNA i błon komórkowych - poprawienie bariery antyoksydacyjnej. 

Jako substancja witaminopochodna Acetyl L-Karnityna bierze udział w metabolizmie lipidów i znacznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej poprzez zmianę długich łańcuchów kwasów tłuszczowych w energię, dzięki której działamy lepiej, dłużej i dokładniej. ALCAR znacznie poprawia pracę układu nerwowego, a dzięki wysokiej efektywności przenikania z krwiobiegu do układu nerwowego, w zdecydowany sposób poprawia pamięć i koncentrację. Sprawia że nabieramy siły psychicznej i fizycznej, a dodatkowo chronimy organizm przez złym wpływem wolnych rodników. 


Acetyl L-Karnityna to jeden z najbardziej aktywnych antyoksydantów, pozwalający zachować młody wygląd i zdrowie na co dzień. Acetyl L- Karnityna skutecznie wspiera układ nerwowy, wywierając znaczący wpływ na neurony obwodowe i te znajdujące się w obrębie mózgowia. Udowodniono że pełni ona istotną funkcję ochronną, zapobiegając degradacji i starzeniu się komórek nerwowych. Wpływa pozytywnie na efektywność ludzkiego mózgu, usprawnia proces zapamiętywania, a także podnosi zdolność koncentracji. ALC optymalizuje poziom neuroprzekaźników w mózgu – dopaminy i acetylocholiny, których właściwy poziom i proporcje decydują o dobrym samopoczuciu i odpowiednim poziomie energii. Jej suplementacja sprzyja usuwaniu efektu chronicznego zmęczenia u osób ciężko pracujących i uczących się. Ponadto Acetyl L-Karnityna zapobiega negatywnym skutkom stresu, które skutecznie obniżają efektywność każdego dnia. 
Stosowanie Acetyl L-Karnityny (ALCAR) ma również pozytywny wpływ na poprawę sylwetki i sprawności fizycznej. Regularna suplementacja zwiększa wytrzymałość treningową, a także sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Jej szerokie spektrum działania wykazuje również właściwości antyoksydacyjne. Pomaga oczyszczać organizm z toksyn i substancji szkodliwych, przez co wspiera regeneracje komórek wątrobowych. Udowodniono również, iż suplementacja ALC zwiększa libido, a także wspiera sprawność seksualną mężczyzn.

Szybka i efektywna suplementacja w zasięgu ręki! 

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.  

Widoczność Tabeli z Składnikami Tak
Pojemność 100 cap

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...