Iridium Labs Kimera

    • Lepszy metabolizm
    • Jeszcze więcej energii
    • Lepsze spalanie tkanki tłuszczowej
    • Siła i energia na treningu

Jeśli Twoje treningi zaczynają być dla Ciebie rutyną to czas by to zmienić. Iridium Labs Kimera to preparat, który zmieni Twój trenig na zawsze! Lepszy trening, regeneracja, nasilone procesy spalające zbędny tłuszcz - to właśnie Kimera! 

89,99 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

Iridium Labs Kimera zainspirowana Chimerą, mitologiczną zionącą ogniem bestią, łączy w sobie niezwykle skuteczne składniki. Nim się obejrzysz poczujesz ogromną różnicę w stosunku do innych tego typu produkrtów. Kimera to: więcej energii, więcej mocy, więcej ognia. Z preparatem Kimera Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację.

Dlaczego miałbyś spalać 500 kalorii, jeśli możesz spalić 800? Jeden ze sposobów na spalenie większej liczby kalorii to cięższy lub dłuższy trening. A gdybyś mógł po prostu spalić więcej kalorii? Nie zwlekaj - przyśpiesz swój metabolizm już teraz. Kimera firmy Iridium Labs Cię nie zawiedzie!*

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.  

 

 

Widoczność Tabeli z Składnikami Tak

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...