OLIMP Gold Salmon 12000 MegaTabs®

  • Hydrolizat białka łososia
  • Produkt hipoalergiczny
  • Wysoka zawartość aminokwasów
  • Śladowa zawartość tłuszczu

Czy wiesz, że Olimp Gold Salmon 12000 Amino Mega Tabs® to najwyższej jakości hydrolizat białek łososia (SPH, ProGo™)? Został specjalnie stworzony, aby błyskawicznie dostarczyć przyswajalne aminokwasy o optymalnym profilu do naszego organizmu!

110,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu
Olimp Gold Salmon 12000 Amino to aminokwasy z łososia, które dostarczają najcenniejsze, w kontekście składu aminokwasowego i wartości współczynnika biologicznego (BV) proteiny pochodzenia zwierzęcego. Produkt to błyskawicznie przyswajany hipoalergiczny hydrolizat białek łososia dostarczający przyswajalnych aminokwasów o optymalnym profilu. 
 
Olimp Gold Salmon 12000 Amino to także wysoka zawartość aminokwasów egzogennych, w tym BCAA, których wysoki poziom reguluje szybkość regeneracji potreningowej. Za sprawą tego produktu mięśnie są nasycane aminokwasami w znacznie pełniejszym wydaniu. Pomimo swojej nazwy, suplement pozbawiony jest rybiego zapachu, a zawartość tłuszczu jest tu znikoma.*
 
*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.  
Widoczność Tabeli z Składnikami Tak

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...