Scitec Crea-Bomb 660 g

  • Zaawansowany matrix multi kreatyny
  • Działanie antykatabolicznie
  • Wzrost siły i masy mięśniowej
  • Nie zawiera aspartamu!

Scitec Crea-Bomb to najlepszy, 6-cio składnikowy matriks kreatyn, który dostarcza m.in. najbardziej przebadaną formę Kreatyny! Zbombarduj swoje mięśnie wszystkimi najważniejszymi rodzajami kreatyny.

82,00 zł

Smak*

82,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

Scitec Crea-Bomb to jeden z najlepszych produktów kreatynowych na rynku. Nie zastanawiaj się, który rodzaj kreatyny jest najlepszy – stosuj wiele rodzajów! Zbombarduj swoje mięśnie wszystkimi najważniejszymi rodzajami kreatyny dzięki stosowaniu Scitec Crea-Bomb. To jeden z najlepszych, 6-cio składnikowych matriksów!  Udowodniono naukowo, że kreatyna, w dawce przynajmniej 3 gramy dziennie, zwiększa zdolność organizmu do radzenia sobie z powtarzalnym, krótkim i intensywnym rodzajem wysiłku, takim jakim jest trening siłowy lubtreningi cardio! 

Scitec Crea-Bomb to takie procesy jak: normalizacja procesu syntezy białek, normalne funkcjonowanie neuroprzewodnictwa układu nerwowego i procesu skurczu mięśni, w tym mięśnia sercowego, hamowanie zmęczenia, normalizacja energogennych przemian metabolicznych, normalizacja przemian fizjologicznych, prawidłowy bilans elektrolitów, utrzymanie dobrego stanu kości i zębów.

*Te stwierdzenia zostały dowiedzione naukowo i autoryzowane przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority).

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i podatności na działanie poszczególnych składników. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od odpowiednio zbilansowanej diety, stopnia aktywności fizycznej oraz ogólnego stanu zdrowia kupującego.

 

Widoczność Tabeli z Składnikami Tak

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...