Booty Max - urządzenie fitness

  • Przyrząd do ćwiczeń w domu
  • 7 prostych programów
  • Osobista siłownia 
  • Tylko kilka minut dziennie

Modelowanie własnej sylwetki nie należy do najłatwiejszych zadań. Nie poddawaj się jednak! Wystarczą chęci oraz dobrodziejstwo techniki - Booty Max! Twoja domowa siłownia!

269,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

Booty Maxx to rewelacyjne urządzenie, które pozowli Ci wykonać trening całego ciała w zaciszu domowym. Jędrne pośladki, smukłe uda, łydki, a także mocne mieśnie są na wyciągnięcie ręki! Nie musisz od razu iść na siłownię, nie musisz od razu inwestować dużych pieniędzy w trenera personalnego, po prostu zacznij ćwiczyć z Booty Maxx w domu! 

Booty Maxx skutecznie aktywizuje do działania wszystkie mięśnie. Urządzenie ma do wyboru 7 prostych programów treningowych. Teraz wszystko zależy od Ciebie! 

Pełny zestaw zawiera: urządzenie Booty Maxx, instrukcję w języku polskim, oraz płytę jak poprawnie wykonywać ćwiczenia (w języku angielskim).

*Działanie produktu uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji danej osoby i jej aktualnego stanu zdrowia. Przed rozpoczęciem uzytkowania urządzenia, należy skonsultowac się z lekarzem lub innym specjalistą uprawnionym do wydania takiej opinii. Informacje zawarte w opisie nie stanowią obietnic poprawy zdrowia, a jedynie sugestie mające na celu przybliżyć klientowi przewidywane przez producenta efekty stosowania danego produktu. Należy pamiętać, że skuteczność produktów zależy od stopnia aktywności fizycznej, ogólnego stanu zdrowia, a także odpowiednio zbilansowanej diety,

Widoczność Tabeli z Składnikami Nie

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...