nasi eksperci polecają

Zdrowie

Cukier znajdziemy w większości produktów, które obecnie goszczą na sklepowych półkach. Słodycze, pieczywo, wędliny… można wymieniać bez końca. Jednak dzięki coraz większej świadomości społeczeństwa, do sprzedaży coraz częściej wprowadzane są zamienniki cukru.

Read More
Zdrowie

Na pewno już gdzieś przewinęła się Wam ta nazwa - Ashwagandha. Brzmi egzotycznie? I tak powinno być. Ta roślina, zwana także indyjskim żeń szeniem, oprócz ciekawej nazwy ma także ciekawe właściwości. Przeczytaj nasz artykuł i odkryj w czym tkwi jej sekret!

Read More
Zdrowie

Wydawać się może, że ostatnimi czasy szpinak jest wszędzie. Dodajemy go do jajecznicy, wrzucamy do koktajli i przyrządzamy na obiad. W tym artykule postanowiliśmy przybliżyć Wam tę roślinę i opisać jej prozdrowotne właściwości.

Read More
Zdrowie

Cellulit to zmora wielu kobiet. Pomarańczowa skórka nie jest łatwym przeciwnikiem, ale dzięki darom natury możemy z nią walczyć. W tym artykule dowiesz się, jak przygotować domowy peeling kawowy, który wspomoże twoją walkę o jędrną i zdrowo wyglądającą skórę.

Read More
Zdrowie

Jeśli pracujesz w biurze, siłą rzeczy siedzisz przez większość dnia – dojazd do pracy i do domu, spotkania, praca przy komputerze… Siedzisz również podczas lunchu. Wygląda na to, że siedząc, spędzasz około 6 do 8 godzin i to tylko w samej pracy. Badania dowodzą, że długie okresy nieaktywności fizycznej zwiększają ryzyko chorób serca, cukrzycy, raka i otyłości.

Read More
Zdrowie Odżywianie Inspiracje

Dieta jest bardzo istotnym elementem w procesie odchudzania, podobnie jak ćwiczenia. Zachowanie szczupłej sylwetki nie będzie jednak możliwe, jeśli nie przyjrzymy się najpierw powodom i sytuacjom, które powodują, że jemy. Mogę się założyć, że większość z nas ma za sobą kilka podejmowanych prób zrzucenia zbędnych kilogramów. Mam rację?

Read More
Zdrowie Inspiracje

Zdaje się, że gdziekolwiek nie spojrzymy, natrafiamy na wyrazy zachwytu nad wpływem medytacji na nasze życie. Długa jest także lista celebrytów i liderów biznesu, którzy publicznie przyznają, że medytacja jest kluczem do ich sukcesu.

Read More
Zdrowie

Migreny są popularnym problemem zdrowotnym, z którym obecnie boryka się jedna na siedem dorosłych osób w Wielkiej Brytanii, ze wskazaniem na kobiety cierpiące na to schorzenie trzy razy częściej niż mężczyźni.

Read More
Zdrowie Odżywianie

Wątroba to narząd niezbędny do funkcjonowania organizmu człowieka. Jest to drugi w kolejności największy narząd w naszym ciele i pełni szereg kluczowych funkcji. 

Read More
Fitness Zdrowie

Jako trener osobisty często spotykam się z pytaniem "Dlaczego tak wiele osób woli trenować na świeżym powietrzu zamiast ćwiczyć na siłowni?" W tym artykulę opiszę, dlaczego taki trening jest dla wielu osób atrakcyjny.

Read More
Loading...