nasi eksperci polecają

Odżywianie

Wysoka temperatura cieszy, ale również wymaga skutecznych sposobów na ochłodzenie. W takich momentach z pomocą przychodzi arbuz, który ma więcej zalet, niż tylko zdolność do szybkiego ugaszenia pragnienia. 

Read More
Odżywianie

Kto nie lubi smaku Nutelli? Są takie dni, kiedy najchętniej zatopilibyśmy łyżeczkę w słoiku i delektowali się smakiem orzechowego kremu. Są takie dni, w których najchętniej zapomnielibyśmy o zdrowej diecie i sięgnęli po małe co nieco.

Read More
Odżywianie

Kto powiedział, że pyszne ciasto nie może być pożywne i zdrowe? Nasza ambasadorka udowadnia, że ciasto z kaszy jaglanej podbije serca nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Na zdrowie!  

Read More
Odżywianie Inspiracje

Kto z nas nie uwielbia ciasta marchewkowego? Mamy dla Was wyjątkową propozycję od naszej ambasadorki, idealną na niedzielne popołudnie. 

Read More
Odżywianie

Największym minusem żywienia się w restauracjach jest brak wiedzy na temat sposobu przyrządzenia posiłków. Z drugiej strony restauracje podążają za fit trendem i oferują w swoim menu wiele zdrowych alternatyw tradycyjnego jedzenia.

Read More
Odżywianie Inspiracje

Pierwszym argumentem, który blokuję Cię przed przygotowaniem posiłku do pracy jest, zdecydowanie czas! Początkowo myślisz, nie mam czasu na to i tak jestem zmęczony, przecież nie mam produktów w lodówce! Zapewne masz wszystko albo prawie wszystko!

Read More
Zdrowie Odżywianie Inspiracje

Dieta jest bardzo istotnym elementem w procesie odchudzania, podobnie jak ćwiczenia. Zachowanie szczupłej sylwetki nie będzie jednak możliwe, jeśli nie przyjrzymy się najpierw powodom i sytuacjom, które powodują, że jemy. Mogę się założyć, że większość z nas ma za sobą kilka podejmowanych prób zrzucenia zbędnych kilogramów. Mam rację?

Read More
Zdrowie Odżywianie

Wątroba to narząd niezbędny do funkcjonowania organizmu człowieka. Jest to drugi w kolejności największy narząd w naszym ciele i pełni szereg kluczowych funkcji. 

Read More
Odżywianie

O tej porze roku wielu z nas bardziej niż zwykle troszczy się o zdrowie i zaczyna na nowo organizować swoją dietę. Jednak, zgłębiając wiedzę na temat zdrowego stylu życia, nieraz możemy przeżyć rozczarowanie. Na jaw wychodzą różne fakty, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.

Read More
Odżywianie

Uczucie przejedzenia znane jest prawie każdemu z nas. Nie dopada nas tylko podczas świąt czy po wielkich imprezach rodzinnych, ale także po zbyt obfitym obiedzie czy kolacji. W takich sytuacjach czujemy się senni, ociężali, a nasze ciała odmawiają podjęcia się jakiejkolwiek aktywności. Co zrobić, aby zwalczyć ten częsty, ale niepożądany stan? Poniżej przedstawiamy 5 sposobów na to, jak pozbyć się dolegliwości związanych z przejedzeniem.

 

Read More
Loading...