nasi eksperci polecają

"Każdy wysiłek, zawsze jest sukcesem" - czy jesteś gotowy aby odnieść swój sukces?

Read More
Inspiracje

"Pasja i zadowolenie idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest chwilowe, nie ma bowiem bodźca który by je podtrzymywał".

Nicholas Sparks

Read More
Inspiracje

Sezon urlopów i czasu wakacyjnej beztroski rozpoczął się w najlepsze. Jak w tym czasie podtrzymać ciężko wypracowaną przez cały rok formę, a przy tym nie dać się zwariować i cieszyć się wolnym czasem z bliskimi? 

Read More
Inspiracje

Nadeszło lato, kupiłaś już strój kąpielowy, ale Twój brzuch dalej nie wygląda tak, jakbyś tego chciała? Wiele z nas zapomina, że ćwiczenia to nie wszystko. Pod uwagę trzeba wziąć też inne czynniki, które opisujemy w tym artykule. 

Read More

W poszukiwaniu swojej ulubionej dyscypliny sportowej na pewno wiele razy podejmowaliście różnorodną aktywność fizyczną. I bardzo dobrze! Każdy sport nas kształtuje i pomaga się rozwijać, dlatego warto korzystać z nabytych doświadczeń!

Read More
Inspiracje

Żeglarstwo to nie tylko bardzo przyjemna forma spędzenia wolnego czasu i rekreacji, ale również i przede wszystkim, wspaniały sport wymagający wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Jak zacząć przygodę z tym sportem?

Read More
Inspiracje

Okres letni to moment kiedy wszystko dookoła nie pozwala Tobie skupić się na tym co robisz najlepiej. Jednakże dla naszego ambasadora to nie jest przeszkoda w dążeniach do medalu na Mistrzostwach Polski

Read More
Inspiracje

Nie będzie to tekst o tym jak w zdrowy sposób zrzucić parę zbędnych kilogramów. W ramach ciekawostki chciałbym przedstawić Wam jak wygląda proces zbijania wagi przed walką lub innego typu zawodami, w których mamy określone kategorie wagowe.

Read More
Inspiracje

Igrzyska Olimpijskie to marzenie każdego sportowca. Niesamowita atmosfera kusi, ale wieczna chwała i spełnienie ambicji nie przychodzi jednak łatwo. Nasz ambasador, Mateusz Dębski, opisuje swoją drogę do Tokio, czyli przygotowania do największej imprezy sportowej w ciągu najbliższych 5 lat. 

Read More
Inspiracje

Podnoszenie ciężarów to zdecydowanie jeden z najcięższych sportów i najbardziej wymagających. Nie bez znaczenia jest charakter i samodyscyplina zawodnika. Wiele osób odpada w przeciągu roku ze względu na brak wyników, które ich deprymują i nie pozwalają skupić się na ich rozwoju.

Read More
Loading...