nasi eksperci polecają

Fitness

Piękne pośladki - każda chciałaby je mieć, ale w natłoku informacji nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co tak naprawdę nam pomoże w osiągnięciu celu. Przychodzimy z pomocą i mamy dla Was kilka wskazówek, którymi zawsze warto się kierować! 

Read More
Fitness

Przez wielu kojarzona wyłącznie z beztroskimi zabawami dzieciństwa - skakanka po przekroczeniu przez nas pewnego wieku ląduje zapomniana w kącie. A co jeśli powiemy Wam, że skakanka to świetny sposób na ujędrnienie ciała i pozbycie się dodatkowych kilogramów? 

Read More
Fitness

Pamiętacie moment, w którym pierwszy raz jechaliście na rowerze? Jest to jedna z tych chwil, których nie zapomina się nigdy. Jazda na rowerze może przynieść nam wiele korzyści prozdrowotnych, a wszystkim chcącym schudnąć, pomoże spalić wiele kalorii.

Read More
Fitness

Czy wiecie, że prawidłowo przeprowadzony trening składa się z trzech etapów? Na pewno o nich słyszeliście, ale czy je wykonujecie? Sprawdźcie, dlaczego warto o nich pamiętać.

Read More
Fitness

Wiosna nadeszła! Co prawda może nie rozpieszcza nas swoją temperaturą, ale przynajmniej mamy długie dni i coraz częściej pojawia się słońce. Wykorzystajmy to i ćwiczmy na świeżym powietrzu! 

Read More
Fitness

Trening domowy ma wiele zalet: robimy go kiedy chcemy, jak chcemy i do tego nie musimy nigdzie wychodzić, aby dbać o swoje ciało. Czasami pojawia się jednak jeden problem: motywacja. 

Read More

Miewasz dni, kiedy wydaje Ci się, że nic kreatywnego nie wymyślisz? Od dawna myślisz nad rozwiązaniem jakiegoś problemu? Zmagasz się z brakiem inspiracji? Idź na spacer! Naukowcy udowodnili, że chodzenie sprzyja kreatywności!

Read More
Fitness Zdrowie

Jako trener osobisty często spotykam się z pytaniem "Dlaczego tak wiele osób woli trenować na świeżym powietrzu zamiast ćwiczyć na siłowni?" W tym artykulę opiszę, dlaczego taki trening jest dla wielu osób atrakcyjny.

Read More
Fitness Zdrowie

Nowe badanie przeprowadzone przez naukowców Centrum Zdrowia Mózgu na University of Texas wykazały, że regularne ćwiczenia fizyczne wspomagają pamięć u osób starszych.

Read More
Fitness Zdrowie

Aktywność fizyczna w ciąży jest nie tylko bezpieczna, ale i wskazana. Im więcej ćwiczysz, tym lepiej przygotowujesz swoje ciało na poród i tym łatwiej będzie Ci przez niego przebrnąć. Dzięki temu również i po porodzie łatwiej wrócisz do formy. Ćwicząc, pomagasz ciału przystosować się do wszystkich zmian, jakie się w nim dokonują. 

Read More
Loading...