Maska treningowa Elevation Training Mask 2.0 model 2017!

  • Wzrost energii
  • Zwiększony próg beztlenowy
  • Efektywniejszą wymianę gazową
  • Zwiększoną pojemność płuc

Polepszony rękaw neoprenowy, teraz z wyhaftowanym logo i zaznaczeniem rozmiaru bezpośrednio na logo zrobi twój trening jeszcze bardziej komfortowym. Towar posiada Hologram na pudełku, na zewnętrznej części maski są odciski logotypu producenta z obu stron, pod klapami jest odcisk numeru patentu. Maska jest wykonana maksymalnie jakościowo z kauczukowej gumy.

299,00 zł

Rozmiar*

299,00 zł

Ilość

przelewy24 paypal payu

Elevation Training Mask 2.0! to odpowiedź środowiska sportowego na pierwszą wersję Elevation Training Mask 1.0. W nowej wersji maska jest mniejsza, lżejsza i zdecydowanie bardziej komfortowa. Jednocześnie zapewnia ten sam poziom wysiłku co jej poprzedniczka!

Elevation Training Mask 2.0 poprawia kondycję i wydolność poprzez tworzenie oporu płucnego, wzmocnienie przepony, wzrost powierzchni i elastyczności pęcherzyków płucnych.

Maska treningowa Elevation Training Mask 2.0!, pozwala regulować ilość powietrza którym oddychasz dzięki czemu symuluje trening w warunkach górskich. Idealnie nadaje się do treningu takich dyscyplin jak: bieganie, sporty walki - MMA, triathlon, cross fit, kolarstwo i wszelkiego rodzaju aktywność wydolnościowa!

Maska Treningowa Elevation używana jest przez wielu profesjonalistów takich jak: Sean Sherk, Vanderlei Silva czy Rashad Evans.

Korzystanie z z maski treningowej Elevation uzyskasz: 

• Zwiększoną pojemność płuc

• Zwiększony próg beztlenowy

• Efektywniejszą wymianę gazową

• Wzrost poziomu energii

• Zwiększoną wytrzymałość umysłową i fizyczną

• Poprawę skupienia podczas treningu

• Skracony czas treningu z 60 min do tylko 20 min!

Polepszony rękaw neoprenowy, teraz z wyhaftowanym logo i zaznaczeniem rozmiaru bezpośrednio na logo zrobi twój trening jeszcze bardziej komfortowym.

Towar posiada Hologram na pudełku, na zewnętrznej części maski są odciski logotypu producenta z obu stron, pod klapami jest odcisk numeru patentu. Maska jest wykonana maksymalnie jakościowo z kauczukowej gumy.

*UWAGA! PRODUKTU ELEVATION TRAINING MASK UŻYWASZ NA WŁASNE RYZYKO. NIE UŻYWAJ JEŚLI MASZ ALERGIĘ NA GUMĘ LUB ALERGIĘ NA NEOPREN. ZABRANIA SIĘ ZASYPIANIA W MASCE. PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO DIAGNOZOWANIA I LECZENIA ŻADNYCH CHORÓB. MASKA NIE JEST PRZEZNACZONA DO OCHRONY TWARZY! ZABRONIONE JEST UŻYWANIE MASKI W EKSTREMALNIE WYOSKIEJ LUB NISKIEJ TEMPERATURZE. NIE TREUJ W MASCE SAM, ALE ZAWSZE W OBECNOŚCI DRUGIEJ OSOBY. STWIERDZONE CHOROBY SERCA, NADCZYNNOŚĆ TARCZYCY, PODWYŻSZONE CIŚNIENIE KRWI ORAZ ZARZYWANE LEKI WYMAGAJĄ KONSULTACJI Z LEKARZEM PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY W MASCE TRENINGOWEJ.

 

 

 

Widoczność Tabeli z Składnikami Nie

Produkt nie posiada jeszcze recenzji

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna

Napisz własną recenzję

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Loading...